Mūsu partneri

Zāļu nodaļas preču klāstā ir vairāk kā 6000 dažādu medikamentu, vakcīnu, medicīnas un higiēnas preču, uztura bagātinātāju un tēju.  Sadarbojamies ar daudziem pasaulē labi pazīstamiem ražotājiem, tādiem kā Baxter, GlaxoSmithKline, Pasteur Merieux, Roche, Servier, Berlin Chemie, Beaufor Ipsen, LEK, Losbalt, Pfizer, KRKA, Sanofi Aventis,  Astra Zeneca, Nycomed, Olainfarm, Grindeks, Merck Serono, Gedeon Richter, Zentiva, SHS, Merck Sharp & Dohme, Nutricia, Meda Pharma, Solvay Pharma, Mepha, Eli Lilly, Remedica, Sirowa, Novartis, Lanacher un daudziem citiem.

 

Sniedzam noliktavas un loģistikas pakalpojumus tādiem uzņēmumiem kā GlaxoSmithKline, Merck Serono, Semetron un citiem.

 

Saskaņā ar vienošanos, no 2013. gada 9. maija Oriola nodrošina reklāmas un mārketinga pakalpojumus Merck Sharp & Dohme, izplatot un pārdodot MSD ražotās, cilvēkiem paredzētās recepšu zāles Baltijā.

 

Esam ekskluzīvi pasaulē vistīrākās Īslandē ražotās zivju eļļas Lysi produktu pārstāvji. Ciešā sadarbībā ar bezglutēna pārtikas ražotāju Schär nodrošinām pilnvērtīgu uzturu celiakijas pacientiem. Strādājam ar lielisko lūpu kopšanas līniju Blistex. Sadarbībā ar vācu uzņēmumu Salus Haus piedāvājam Floradix zīmola tonikus, kas satur augu ekstraktus, vitamīnus un minerālvielas.

 

Paldies par esošo sadarbību!

Esam atvērti jaunām sadarbības formām ar esošajiem partneriem un jauniem parneriem. Laipni lūgti!