Par mums

Oriola-KD Grupā


SIA Oriola Rīga ir daļa no Oriola-KD Grupas, kas ir vadošais farmācijas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums Ziemeļeiropā. Oriola-KD darbība ir augusi un pēdējos gados starptautiski paplašināta. Šobrīd uzņēmuma stratēģija ir vērsta uz farmaceitisko izstrādājumu mazum- un vairumtirdzniecību. Oriola-KD darbojas kā uzticams un efektīvs kanāls starp farmaceitisko produktu ražotājiem un patērētājiem. 2014. gadā Oriola-KD neto apgrozījums bija 1,6 miljardi eiro un grupā strādāja 2350 darbinieki.


Baltijā

Oriola darbojas visās trīs Baltijas valstīs: Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Oriola ir labi pazīstams un pieredzējis loģistikas pakalpojumu sniedzējs farmaceitisko produktu ražotājiem. Uzņēmumam ir nepieciešamās licences, zināšanas un pieredze farmaceitisko produktu loģistikas pakalpojumu sniegšanā un šajā jomā tas ir pārliecinošs tirgus līderis. Farmaceitisko produktu tirdzniecības un pakalpojumu neto apgrozījums Baltijā 2014. gadā sasniedza 46,6 miljonus eiro. Baltijas farmācijas tirgū darbojas daudzkanālu izplatīšanas modelis, kurā farmaceitisko produktu ražotāji pārdod zāles vairākām zāļu lieltirgotavām.


Latvijā

SIA Oriola Rīga kā farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmums savu darbību uzsāka 1995. gada oktobrī. Šodien uzņēmuma darbība ir vērsta uz farmaceitisko produktu vairumtirdzniecību, noliktavas un loģistikas pakalpojumu sniegšanu un plaša patēriņa ikdienas preču virzīšanu tirgū, un reklāmas un mārketinga pakalpojumu sniegšanu MSD saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju. SIA Oriola Rīga strādā augsti kvalificēti speciālisti, augsti motivēti un izglītoti cilvēki. Tieša un ļoti cieša sadarbība ar klientiem ļauj uzņēmumam ne tikai izprast to vajadzības un prasības, bet arī izpildīt tās pēc iespējas ātrāk un precīzāk.