Karjeras iespējas

Karjeras iespējas

Oriola kā darba devējs

 

Oriola ir viens no vadošajiem farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kas darbojas Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Jau vairāk kā 100 gadus Oriola darbojas cilvēku labklājības un veselības aprūpes jomā. Mūsu partneri ir farmācijas uzņēmumi, aptiekas, slimnīcas, veterinārārsti, lielveikali, veselīgas pārtikas veikali un veselības aprūpes darbinieki.

SIA Oriola Rīga ir daļa no Oriola-KD grupas, kas ir vadošais farmācijas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums Ziemeļeiropā. Šobrīd korporācijā strādā ap 2350 darbinieki. Oriola-KD akcijas kotējas NASDAQ OMX Helsinku biržā. Ja vēlies saņemt vairāk informācijas, tad apmeklē korporācijas mājas lapu: http://www.oriola-kd.com.

 

Daudzveidīgas karjeras iespējas

 

SIA Oriola Rīga piedāvā daudzveidīgas karjeras iespējas zāļu vairumtirdzniecības un loģistikas jomā. Puse darbinieku ir nodarbināti loģistikas nodaļā. Pārējie mūsu darbinieki strādā pārdošanas, iepirkšanas un mārketinga jomā, kā arī klientu apkalpošanā. Augstu vērtējam darbiniekus ar farmaceitisko izglītību. Meklējam cilvēkus, kuri ir godīgi, atbildīgi, strādīgi, uzcītīgi un, kam ir svarīgas mūsu uzņēmuma vērtības. 

 

Pievienojies mums!

 

Iepazīsties ar mūsu brīvajām darba vietām, lasi mūsu karjeras stāstus un esi laipni aicināts pieteikties darbā SIA Oriola Rīga!