Pakalpojumi

Farmaceitsko izstrādājumu vairumtirdzniecība

 

SIA Oriola Rīga ir pilna sortimenta farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmums, kas aptver visu aptieku tīklu Latvijā. Izplatīšanas centrs atrodas Rīgā. SIA Oriola Rīga ir starp piecām lielākajām zāļu lieltirgotavām Latvijā. Mūsu klienti ir aptiekas, slimnīcas un veselības aprūpes darbinieki, veselības aprūpes iestādes, zobārsti un valsts institūcijas.

 

Noliktavas un loģistikas pakalpojumi

 

Oriola ir vadošais plaša spektra farmaceitisko produktu uzglabāšanas un  loģistikas pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, piedāvājot klientiem kvalitatīvus un drošus pakalpojumus. SIA Oriola Rīga loģistikas pakalpojumi ietver uzglabāšanas, izplatīšanas, transportēšanas, tiešo piegāžu pakalpojumus, kā arī aukstuma ķēdes loģistiku, tiešās piegādes pacientiem, marķēšanu un citus pakalpojumus, kas ir pielāgoti klientu vajadzībām un prasībām.

 

Preces ikvienam

 

SIA Oriola Rīga virza tirgū un izplata aptiekās, tirdzniecības tīklos, ārstniecības un aprūpes iestādēs produktus un pārtikas preces patērētāju veselībai un ikdienas vajadzību apmierināšanai. Produktu kategorijās ietilpst vitamīni, uztura bagātinātāji, farmācijas kosmētika, ādas kopšanas produkti un citi veselības aprūpes produkti. Produktu klāsts ietver vadošo zīmolu, piemēram, Lysi, Schär, Salus-Haus, Gefilus, Blistex un Canderel preces.