MSD struktūrvienība

Oriola un Merck Sharp & Dohme (MSD) ir parakstījušas vienošanos par stratēģisko partnerību Baltijā. Saskaņā ar šo vienošanos sākot no 2013. gada 9. maija Oriola izplata un pārdod MSD ražotās, cilvēkiem paredzētās recepšu zāles Igaunijā, Lietuvā un Latvijā.  MSD pārdošanas un mārketinga personāls, kļūstot par Oriola darbiniekiem un iekļaujoties atsevišķā struktūrvienībā, nodarbojas ar MSD produktu reklamēšanu un pārdošanu.


MSD joprojām atbild par zāļu reģistrāciju, produktu mārketinga un tirdzniecības stratēģiju, to pieejamību, kā arī klīniskajiem pētījumiem Baltijas valstīs.


"Vienošanās ar MSD ir svarīgs stratēģisks solis uzņēmumam Oriola. Tas nodrošinās būtisku mūsu darbības kāpinājumu Baltijas valstīs. Mūs ļoti iepriecina parādītā MSD uzticēšanās. Mēs esam gatavi piedāvāt saviem klientiem efektīvus loģistikas un citus jauna veida pakalpojumus visās Baltijas valstīs." Pekka Ruokanen, direktors Baltijas valstīs.


"Strauji mainīgajā uzņēmējdarbības vidē mums nepieciešams uzturēt attīstību un spēt pārveidoties. MSD turpina meklēt veidus, kā rast jaunas uzņēmējdarbības iespējas, izmantojot stratēģiskas apvienības ar trešajām pusēm, lai darbotos mērķtiecīgi un atbilstoši mainīgajai situācijai.  Mēs priecājamies nosaukt Oriolu par savu izvēlēto partneri un sagaidām sekmīgu sadarbību ar viņiem," saka Ilpo Tolonen, MSD Finland & Baltics viceprezidents un rīkotājdirektors.

 

Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas un Latvijas Patentbrīvo Medikamentu Asociācijas Atklātības Kodeksa informācijas izpaušana saistībā ar noteiktu sadarbību ar veselības aprūpes profesionāļiem (VAP) un veselības aprūpes iestādēm un organizācijām (VAO). SIA Oriola Rīga darbojas kā MSD partneris Latvijā. Jautājumu gadījumā, lūdzam kontaktēties ar SIA Oriola Rīga MSD struktūrvienību.

 

Atklātības kodeksa ziņojums

2015. gada atbalsts VAS un VAO
2016. gada atbalsts VAS un VAO

 

 

 

Vairāk par MSD Latvijā uzziniet: